Venkovní oka LED video závěs Flexibilní DMX LED světlo

Venkovní oka LED video závěs Flexibilní DMX LED světlo

Skládací, flexibilní, přenosná a lehká LED záclona, snadno přenosná a instalovatelná. Vodotěsnost a úspora energie: ledový zdroj světla. Snadná instalace a nabíjení: průchodky a magické tyče na každé straně, snadno visící na stropě nebo na zeď s prstenci. Barva: plná barva RGB. Dlouhá pracovní životnost. To...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skládací, flexibilní, přenosná a lehká LED záclona, snadno přenosná a instalovatelná. Vodotěsnost a úspora energie: LED světelný zdroj. Snadná instalace a nabíjení: průchodky a magické tyče na každé straně, snadno visící na stropě nebo na zeď s prstenci. Barva: plná barva RGB. Dlouhá pracovní životnost. Může být široce využíván v nočním klubu, baru, diskotéce, tanečním sále, divadle jako zeď jako stropní dekorace, lze jej také využít jako koncertní scénu pro koncert, svatbu, událost, pronájem atd. Jednoduchá výměna pixelů - snadná údržba. LED Video opona může snadno přehrávat všechny druhy videa, flash animaci, může také hrát různé vizualizace a změny osvětlení v brilantních efektech, které navrhli profesionální designéři ukázat jejich nekonečné umělecké kouzlo. Plně barevná videoobrazová stěna může být složena z několika modulů pro zobrazení obrazových obrazů v reálném čase s vysílacím systémem v reálném čase. Může vytvářet živé a čisté obrazy.


% A) 8 ~ 4YOVEZA {X {SS9CDL ~ Y.png


Venkovní oka LED video závěs Flexibilní DMX LED světlo

3C-MD-4 3C-MD-6 3C-MD-8

R_IU {O {{VGFS0% [9UY`2TO.png


FAQ:

1. Jaké je vlastní řešení pro tento produkt?

Kryt / délka / LED QTY lze přizpůsobit.  

2. Jaká je aplikace tohoto výrobku?

  Může být široce využíván v nočním klubu, baru, diskotéce, tanečním sále, divadle jako zeď jako stropní dekorace, lze jej také využít jako koncertní scénu pro koncert, svatbu, událost, pronájem atd.

3. Jaký je jedinečný rys tohoto produktu?

Kulatý kruh otočný / Skládací / Flexibilní / Přenosný / Svítí


Dvojice:Matrix Vodotěsné LED RGB DMX Pixel LED bodové světlo Další:Ne

Dotaz