3Cinno LED Dot osvětlení osvětlení projekt 1

- Jan 31, 2018-

4.jpg


3Cinno LED Dot osvětlení je nejzákladnější bit fyzické situace na pracovišti. Montáž osvětlení zahrnuje vkusný měření světla, true blue rozptýlení a šíření, nonattendance záři, přizpůsobivost z nestability a příležitost destruktivní nepochopitelný záření. Kromě zjevné kousavý bodů zájmu dobré office osvětlení je stejným způsobem požadavek delegátů prosperity a lepší provádění prací. Učení je zapojena a zprostředkovatelé jsou podporovány perfektní úvod osvětlení.


Udělat past osvětlení premium up potřebuje, pohyb 3Cinno LED Light Ball, Mesh LED světla, LED Pixel, LED High Power, LED modul, LED ohebné pásky, LED Bar, LED digitální trubice, LED stěna podložka, DMX LED Panel a LED taneční parket šestiválcové poskytnout dokonalé imperativene SS schopné osvětlení.


Osvětlení LED Dot se rozzářila Queensferry Crossing – ohromující nový rámec šíření přes Firth of Forth na východní straně Skotska. Osvětlení LED Dot je koordinována s národní M & E hlavní SES inženýrské služby (SES), úkol 1,35 miliardy liber. Procházku už začala uklidnit váhu na současné Forth Bridge Road partneři Edinburgh s oblasti Fife. Zajištění Thorn svítidla zapálen hnací strukturu, takže výrazné proud světla, které se táhne dokončil ústí řeky Forth.


O délce 2,7 kilometrů (1,7 mil) Queensferry Crossing je nejdelší rozhraní tři věže zůstal spojen s planetou. Věže, každý více než 200 metrů vysoké, se vztahují k vozovce 37 000 kilometrů (23 000 mil kabeláže - dostatečně vyhnout země). Struktura je uspořádána proti proudu od uznávaného železničního mostu Forth a je závislý na důsledně sloužit asi 24 milionů vozidel.


helloexport1512312387629.jpg

Světelný design byl vytvořen k vylepšení silné styl expanze a certifikace matoucí essentialness účinnost. Zálohy osvětlení a svítidel byly záměrně splněny různorodé specifické limity, využívající centrální označuje a správné zaměření zesílit rozumnost a bod zlomu rozptýlené světlo a odlesky.


3Cinno osvětlení Dot LED osvětlení věže a zdůraznit určitá podmínka augmentace uprostřed noci. Tento prvotřídní kování spojuje autorizovaného optika, která nabízí nový rozsah fotometrie, včetně fenomenální úroveň vertikální osvětlení funkce, Severní, Jižní a centrální věže. Nádherný teplý organizace a ochranou IP65 pomáhají udržet stabilní světla.


Nový augmentace je úzce spjata akrylové sklo neobyčejně vytvořené vysoké 3m po celé své délce nabízí ochranu před větrem a pomoci otevřené platformy v bouřlivé atmosféře. Spojení 2 610 ruční hrana paluby LED svítidla změny tento utilitární segment do nóbl komponenty, takže trochu úžasné světla dokončil Forth. Mezitím, více než 2 000 3Cinno LED Dot svítidel nabídnout světlo k obecné elektrické výstroje a odvlhčování zařízení. Hodnocení třídy krytí IP65 a mimořádné neústupnosti odvodit, že Aquaforce může bez docela trochu míry upravit mokré a neuklizené podmínkám, v nápovědě jít pod vozovku.


Navzdory způsobu "národ" uspořádat naznačuje, že režie, pouliční osvětlení není úplně nutné na augmentaci, silný 3Cinno, Dot osvětlení se silnou ochranou IP66 LED byl přidán do plánů předat na nižší úrovni silnice poučení. 3Cinno LED Dot osvětlení využívá Flat Beam® rozvoj zaručit okouzlující hnací základem této konvergence augmentaci, zatímco vzdálené překážely a sledování díky konsolidaci Transport Skotsko CMS systému. Osvětlení nadace tímto způsobem úspěšně podporuje skotské vlády zavázaly snížit uhlíkové záření, snížení osvětlení sullying a omezit dopad na společné scéně. 3Cinno Dot osvětlení LED k osvětlení bulváry přístup na obou stranách rámce.


Paul Cogginse, skupiny Zumtobel Senior Vice President severní Evropě potvrdil: "jsme spokojeni že měl dopad na tento obrovský zázrak. Je to úžasný augmentace na pohled a šokující úspěch dnešní budovy. Queensferry Crossing je obrovský úspěch a všichni včetně by zasalutoval na produktivní uspokojení této mimořádně významné struktury."

Dvojice:3Cinno DMX trubice projekt v Thajsku Další:3Cinno LED osvětlovací projekt --- DMX 3D vertikální trubka pro noční klubové osvětlení