3Cinno LED osvětlovací projekt --- LED Flexi oka pro osvětlení scény

- Nov 06, 2017-

rihchy martin  project.jpg


3Cinno se snaží zvýšit image značky a zkušenosti!

LED Flexi Mesh je lehká, tenká, průhledná a uživatel může vytvářet libovolný prostorový displej s potřebnými jednotkami. Díky vodotěsnému a větru odolnému designu může být určen pro venkovní použití. LED Flexi Mesh se skládá z jakéhokoli lehkého měkkého a flexibilního LED pixelu, který se může také shromáždit jako transparentní plnofarební zobrazovací systém pomocí vhodného příslušenství. Jeho prvky jsou flexibilní, lehké, vysoce průhledné, které jsou přizpůsobeny různým způsobům instalace, jako je ohyb, ohyb, natočení, houpačka, atd. Je to vysoká umělecká tvorba a tvořivost, která se může volně shromáždit do různých tvarů . IP 66, vhodné pro trvalé venkovní či vnitřní použití. Vysoká propustnost, snadno prochází světlem, vzduchem a kouřem. Mohlo by dojít k flexibilní aplikaci bodu, čáry a roviny. To je nejlepší volba pro kreativní design společnost dosáhnout snadnějšího designu a různých aplikací jedním produktem.


Projektové efekty:

rihchy martin  project (1).JPG

rihchy martin  project (3).JPGSouvisející produkty:

LED Flexi Mesh

3Cinno se specializuje na inovace přizpůsobitelných LED produktů a všestranných vynikajících služeb pro lepší obsluhu potřeb zákazníků.

Inovativní a profesionální LED dodavatel 3Cinno nabízí kreativní, inspirující a přizpůsobitelné LED produkty pro LED výrobní společnosti na všech zábavních trzích. Zvýrazňujeme přizpůsobení v naší integrační službě a sdílíme stejný cíl jako váš: zvýšit specifikaci LED displeje a osvětlení LED. Naše oddělení LED displeje a oddělení LED osvětlení spolupracují, aby vám sloužily ve vysokém profesionálním standardu s desetiletou zkušeností v oblasti LED průmyslu zábavy. Ať už je jakýkoli rozsah vašeho projektu může být, je vám bezproblémová podpora před, během a po prodeji. Dokonce i když se něco pokazí, netrvá dlouho.

Více informací o 3Cinno LED displeji nebo osvětlení naleznete na adrese 3Cinno na adrese www.3Cinno.com.

Vlastní řešení LED vytváří impozantní zážitky značky BRAND!

Spojit se s námi: color-facebook-48.png color-linkedin-48.png color-youtube-48.png


Dvojice:3Cinno LED osvětlovací projekt --- DMX R-bod pro osvětlení ulic Další:Projekt architektonického osvětlení 3Cinno