3Cinno LED osvětlení projekt --- DMX tuhé pásky a DMX flexibilní pásky pro Adidas Shop Dekorace

- Nov 21, 2017-

DMX Strip4.JPG


3Cinno se snaží zvýšit image značky a zkušenosti!

DMX Rigid Strip je viditelný, hladký a rovnoměrný světlý úhel 120 stupňů. Každé 3 LED diody jsou řezné podél řezných značek podle praktických požadavků. Nízká spotřeba energie s prodlouženou životností 50 000 hodin. Velmi jasná, vysoká intenzita a spolehlivost. Flexibilní páska pro zakřivení kolem ohybu. Pevný stav a vysoká odolnost proti vibracím. DMX Rigid Strip může dosáhnout efektu plné barvy tekoucí vody, pronásledování a skenování. V závislosti na různých způsobech instalace může vytvářet různé dynamické efekty charakteru a designu různých barev. Snadná instalace, vysoký jas, úspora energie a úspora energie, dlouhá životnost, nízká úroveň jasu.

DMX Flexible Strip je měkký materiál, který může být náhodně navíjen a zraněn volně pohyblivý v trojrozměrném prostoru bez zlomení. Každý pixelový proužek je použit DMX512 IC, což je standardní DMX512 PROTOCOL, a každý pixel může realizovat vysokou škálovatelnost šedé stupnice. Mohou být použity pro vnitřní a venkovní použití, jako je fasáda budovy, nákupní středisko, oslavy nebo party, diskotéka, dekorace nočního klubu. Přizpůsobená délka a snadná instalace. Je vybaven zcela hladkým a rovnoměrným rozložením světla, který řeší nerovnoměrný světelný problém. Díky vynikajícímu jasu, nízké spotřebě energie a vlastnostem šetrným k životnímu prostředí vám tento světelný proužek udělá světlý a pestrý život.


Projektové efekty:

IMG_2518.JPG


Související produkty:

10Pixel / M DMX Flexibilní páska


3Cinno se specializuje na inovace přizpůsobitelných LED produktů a všestranných vynikajících služeb pro lepší obsluhu potřeb zákazníků.

Inovativní a profesionální LED dodavatel 3Cinno nabízí kreativní, inspirující a přizpůsobitelné LED produkty pro LED výrobní společnosti na všech zábavních trzích. Zvýrazňujeme přizpůsobení v naší integrační službě a sdílíme stejný cíl jako váš: zvýšit specifikaci LED displeje a osvětlení LED. Naše oddělení LED displeje a oddělení LED osvětlení spolupracují, aby vám sloužily ve vysokém profesionálním standardu s desetiletou zkušeností v oblasti LED průmyslu zábavy. Ať už je jakýkoli rozsah vašeho projektu může být, je vám bezproblémová podpora před, během a po prodeji. Dokonce i když se něco pokazí, netrvá dlouho.

Více informací o 3Cinno LED displeji nebo osvětlení naleznete na adrese 3Cinno na adrese www.3Cinno.com.

Vlastní řešení LED vytváří impozantní zážitky značky BRAND!

Spojit se s námi: color-facebook-48.png color-linkedin-48.png color-youtube-48.png


Dvojice:3Cinno LED osvětlovací projekt --- zakázkové LED signage pro Nissan auto zastoupení Další:3Cinno LED osvětlovací projekt --- DMX R-bod pro osvětlení ulic