3Cinno LED osvětlovací projekt --- DMX R-bod pro osvětlení ulic

- Nov 02, 2017-


Australia Project 5.jpg


3Cinno se snaží zvýšit image značky a zkušenosti!

DMX R-Dot jako dekorativní světlo se široce používá v živé show, večírek, svatební hostiny, oslavy festivalu. Skládací silná struktura, flexibilní tvar, aplikovaná na jakoukoli scénu. Vysoká propustnost světla, vysoká obnovovací frekvence, vysoký výkon. DMX R-Dot jako dekorační osvětlení je populární u lidí po celém světě. Světlo se obnoví po rozbití obrazových bodů, data stále přenášejí dokonce i některé blízké pixely. Ovladač DMX může ovládat zapnutí nebo vypnutí DMX R-Dot, řídit řeč změněné barvy a ovládat jas DMX R-Dot ... Ovladač můžete nastavit tak, jak chcete. Spolehlivá kvalita, IP65 proti vodě a prachu, vhodný pro trvalé venkovní použití. Může být flexibilní, snadná instalace, snadná obsluha, snadná přeprava.


Projektové efekty:

2.jpg

1.jpg


Související produkty:

DMX R-Dot


3Cinno se specializuje na inovace přizpůsobitelných LED produktů a všestranných vynikajících služeb pro lepší obsluhu potřeb zákazníků.

Inovativní a profesionální LED dodavatel 3Cinno nabízí kreativní, inspirující a přizpůsobitelné LED produkty pro LED výrobní společnosti na všech zábavních trzích. Zvýrazňujeme přizpůsobení v naší integrační službě a sdílíme stejný cíl jako váš: zvýšit specifikaci LED displeje a osvětlení LED. Naše oddělení LED displeje a oddělení LED osvětlení spolupracují, aby vám sloužily ve vysokém profesionálním standardu s desetiletou zkušeností v oblasti LED průmyslu zábavy. Ať už je jakýkoli rozsah vašeho projektu může být, je vám bezproblémová podpora před, během a po prodeji. Dokonce i když se něco pokazí, netrvá dlouho.

Více informací o 3Cinno LED displeji nebo osvětlení naleznete na adrese 3Cinno na adrese www.3Cinno.com.

Vlastní řešení LED vytváří impozantní zážitky značky BRAND!

Spojit se s námi: color-facebook-48.png color-linkedin-48.png color-youtube-48.png


Dvojice:3Cinno LED osvětlení projekt --- DMX tuhé pásky a DMX flexibilní pásky pro Adidas Shop Dekorace Další:3Cinno LED osvětlovací projekt --- LED Flexi oka pro osvětlení scény