3Cinno LED osvětlení projektu---DMX flexibilní Strip pro centrální náměstí schodiště dekorace

- Nov 17, 2017-

10Pixel/M DMX Flexible Strip


3Cinno se snažit zlepšit image vaší značky a zkušenosti!

 

DMX flexibilní Strip je měkký materiál může náhodně vinutí a rány volně pohyblivé v trojrozměrném prostoru bez lámání. Každý pixel pásek se používá DMX512 IC, což je standardní protokol DMX512, a každý pixel může realizovat vysokého stupně šedi mění. Používají se pro vnitřní i venkovní aplikace, například stavební fasáda, nákupní centrum, oslava obřad nebo stranou, diskotéka, noční klub dekorace. Vlastní délka a snadná instalace. Nabízí zcela hladký a dokonce i lehký handicap, nerovnoměrné svítící problému. S super jas, nízká spotřeba energie a ekologické vlastnosti tento druh světelného vás udělá život jasné a barevné.

 

Dopady projektu:

10Pixel/M DMX Flexible Strip

10Pixel/M DMX Flexible Strip

10Pixel/M DMX Flexible StripSouvisející produkty:

10Pixel/M DMX flexibilní Strip3Cinno se specializuje na inovace přizpůsobitelné LED produkty a všestranné služby pro potřeby lépe sloužit zákazníků.

 

Inovativní a profesionální 3Cinno dodavatel LED nabízí kreativní, inspirativní a přizpůsobitelné LED produkty pro LED výrobní společnosti ve všech zábavních trhů. Jsme zvýraznit přizpůsobení v naší službě integrace sdílení stejný cíl jako vy: LED displej a LED osvětlení speciál. Naše LED displej a LED osvětlení oddělení pracovat společně sloužit vám v vysoké odborné úrovně s desetiletou zkušenost v zábavním průmyslu LED. Ať už by mohlo být rozsah projektu, je pro vás bezproblémovou podporu před, během a po prodeji. I když se něco stane, nebude to trvat dlouho.

 

Další informace o 3Cinno LED zobrazení nebo osvětlení, navštivte 3Cinno nawww.3Cinno.com.

 

Vlastní LED řešení vytváří působivé značky zážitky!

Spojte se s námi:color-facebook-48.pngcolor-linkedin-48.pngcolor-youtube-48.png


Dvojice:3Cinno LED osvětlovací projekt --- DMX 3D vertikální trubka pro noční klubové osvětlení Další:3Cinno LED osvětlovací projekt --- zakázkové LED signage pro Nissan auto zastoupení