3Cinno LED osvětlení projektu---DMX hliníkové Bar pro osvětlení

- Sep 25, 2017-

image44.JPG


3Cinno se snažit zlepšit image vaší značky a zkušenosti!

 

DMX hliníkové Barpřijmout vysoký jas SMD5050 jako zdroje světla. IP67, potažené hydroizolace, kompletní zapouzdření, lze použít vnitřní nebo venkovní. Rozteč pixelů lze přizpůsobit, plnit různé konstrukční požadavky. Konstantní proud ovladače přispívá k ochraně životnost diod. Protokol DMX512, sdílení dálkového přenosu a vysoká schopnost proti rušení. Světlo a zvuk ovládány synchronně, hudba kontrolovatelné. Prostředí přátelské, žádné drsné odlesky a bzučení, žádné blikání. Dobře Radiates, PCB deska a z shellu, vše z materiálů hliník, nízké teplo a snadný výstup. Je-li velké množství spojit s řadič může být zpracován jako LED panely, lze použít jako led displej pro zobrazení obrazu a videa.

 

 

 

Dopady projektu:


image2.JPG

image3.JPG

image33.JPG

image22.JPG


Související produkty:

DMX RGBW hliníkové Bar


3Cinno se specializuje na inovace přizpůsobitelné LED produkty a všestranné služby pro potřeby lépe sloužit zákazníků.

 

Inovativní a profesionální 3Cinno dodavatel LED nabízí kreativní, inspirativní a přizpůsobitelné LED produkty pro LED výrobní společnosti ve všech zábavních trhů. Jsme zvýraznit přizpůsobení v naší službě integrace sdílení stejný cíl jako vy: LED displej a LED osvětlení speciál. Naše LED displej a LED osvětlení oddělení pracovat společně sloužit vám v vysoké odborné úrovně s desetiletou zkušenost v zábavním průmyslu LED. Ať už by mohlo být rozsah projektu, je pro vás bezproblémovou podporu před, během a po prodeji. I když se něco stane, nebude to trvat dlouho.

 

 

Další informace o 3Cinno LED zobrazení nebo osvětlení, navštivte 3Cinno nawww.3Cinno.com.

 

Vlastní LED řešení vytváří působivé značky zážitky!

Spojte se s námi:color-facebook-48.pngcolor-linkedin-48.pngcolor-youtube-48.png


Dvojice:Projekt architektonického osvětlení 3Cinno Další:3Cinno LED osvětlovací projekt --- F12 DMX LED modul pro zábavní park