3Cinno LED osvětlení projektu---DMX svislé trubice pro noční klubové osvětlení

- Oct 09, 2017-

IMG_3283.JPG


3Cinno se snažit zlepšit image vaší značky a zkušenosti!

 

DMX 3D V-trubkanavrhl jasné trubice, černé PCB desky. Práce s protokolem DMX512 přímo, stabilní pracovní výkon a plynule mění. Vestavěný regulátor okruh, mohou lépe chránit IC a rozšířit pomocí čas. Skvělý výkon provozovaný Madrix software. Prostředí přátelské, žádné drsné odlesky a bzučení, žádné blikání. Paralelní DMX signál, vyhnout se všechna světla ovlivněna selháním jednoho světla v sériovém zapojení. Vodotěsné, úspory energie, nízké náklady na údržbu a dlouhou životnost. Dvojitá velikost led světelný zdroj, 4 LED diody jako 1 pixel, 360 stupňů úhel pohledu, magický 3D efekt. Délku lze přizpůsobit, od 0,5 m do 2m, ke splnění požadavku odlišný design.

 

Dopady projektu:

IMG_3284.JPG

QQ截图20151022193156.png


Související produkty:

DMX 3D V-trubka3Cinno se specializuje na inovace přizpůsobitelné LED produkty a všestranné služby pro potřeby lépe sloužit zákazníků.

 

Inovativní a profesionální 3Cinno dodavatel LED nabízí kreativní, inspirativní a přizpůsobitelné LED produkty pro LED výrobní společnosti ve všech zábavních trhů. Jsme zvýraznit přizpůsobení v naší službě integrace sdílení stejný cíl jako vy: LED displej a LED osvětlení speciál. Naše LED displej a LED osvětlení oddělení pracovat společně sloužit vám v vysoké odborné úrovně s desetiletou zkušenost v zábavním průmyslu LED. Ať už by mohlo být rozsah projektu, je pro vás bezproblémovou podporu před, během a po prodeji. I když se něco stane, nebude to trvat dlouho.

 

 

Další informace o 3Cinno LED zobrazení nebo osvětlení, navštivte 3Cinno nawww.3Cinno.com.

 

Vlastní LED řešení vytváří působivé značky zážitky!

Spojte se s námi:color-facebook-48.pngcolor-linkedin-48.pngcolor-youtube-48.png


Dvojice:3Cinno LED osvětlovací projekt --- F12 DMX LED modul pro zábavní park Další:3Cinno LED osvětlení projektu---50mm DMX Square LED Pixel vnitřní pro klub