3Cinno LED osvětlovací projekt --- DMX 3D vertikální trubka pro noční klubové osvětlení

- Nov 27, 2017-

IMG_2227.JPG


3Cinno se snaží zvýšit image značky a zkušenosti!

DMX 3D vertikální trubice s oboustranným světelným efektem je vidět z 360 stupňů pro jedinečný a živý efekt. Konstantní proudový pohon je navržen na dvojnásobné velikosti, což přispívá k ochraně životnosti LEDS. Protokol DMX512, sdílení přenosu na dálku a vysoká schopnost rušení. Světelně a zvukově řízené synchronně, s možností ovládání hudby. Ekologicky šetrné, žádné ostré oslnění a bzučivý zvuk, žádné blikání. Jakékoli DMX Controller kompatibilní, DMX řízené řešení pro řízení osvětlení. Používáme pevné kondenzátory, činí led stabilnější, životnost je přes 50000h. Máme zkratový, nadproudový, nadproudový design ochrany. Efektivní správa napájení činí z naší LED úsporu energie 40%. Světelné zdroje mají široký rozsah napětí DC15 až DC24V, což způsobilo, že LED barva byla stabilnější. Trubky jsou řízeny DMX řadičem a softwarem. Software je středem světla, výstupní signál softwaru k DMX řadiči a řadič transformuje značku na trubky. Může měnit barvu a pohyb trubice.

Světlo každé žárovky se zapne a vypne po sobě postupně a rychle jako meteorická sprcha nebo padající sníh na noční obloze. S odolnějším materiálem se speciálním kvalitním materiálem a průhlednou trubkou je světlo čisté a čisté.

Projektové efekty:

IMG_2209.JPGmeteor light1.jpg

Meteor sprchový efekt, romantický estetický.


Související produkty:

DMX 3D V-Tube


3Cinno se specializuje na inovace přizpůsobitelných LED produktů a všestranných vynikajících služeb pro lepší obsluhu potřeb zákazníků.

Inovativní a profesionální LED dodavatel 3Cinno nabízí kreativní, inspirující a přizpůsobitelné LED produkty pro LED výrobní společnosti na všech zábavních trzích. Zvýrazňujeme přizpůsobení v naší integrační službě a sdílíme stejný cíl jako váš: zvýšit specifikaci LED displeje a osvětlení LED. Naše oddělení LED displeje a oddělení LED osvětlení spolupracují, aby vám sloužily ve vysokém profesionálním standardu s desetiletou zkušeností v oblasti LED průmyslu zábavy. Ať už je jakýkoli rozsah vašeho projektu může být, je vám bezproblémová podpora před, během a po prodeji. Dokonce i když se něco pokazí, netrvá dlouho.

Více informací o 3Cinno LED displeji nebo osvětlení naleznete na adrese 3Cinno na adrese www.3Cinno.com.

Vlastní řešení LED vytváří impozantní zážitky značky BRAND!

Spojit se s námi: color-facebook-48.png color-linkedin-48.png color-youtube-48.png
Dvojice:3Cinno LED Dot osvětlení osvětlení projekt 1 Další:3Cinno LED osvětlení projektu---DMX flexibilní Strip pro centrální náměstí schodiště dekorace