3Cinno LED osvětlovací projekt --- zakázkové LED signage pro Nissan auto zastoupení

- Oct 24, 2017-

5.jpg3Cinno se snaží zvýšit image značky a zkušenosti!


1.jpg12.jpg

Zákazník nám poslal vzorek o průměru 0,6 m a požadovaný produkt je mnohem větší než vzorek, nejdelší délka je až 1,6 m. Ale na začátku nemáme velikost CAD, takže náš inženýr začíná kreslit.

7.jpg
8.jpgElektrolytické pokovování bylo obtížné kvůli své velké velikosti, většina továren na trhu nemůže elektrolyticky pokovovat tento druh velkokapacitního výrobku, a proto elektrolyticky pokovujeme ve 3 částech. Produkce elektrolytického plnění byla po dvounásobném galvanickém zpracování nakonec dokončena.


11.JPG
Máme vlastní desku s LED deskami a produktovou formu současně, celá deska PCB se skládá z deseti desek plošných spojů, čtyř nepravidelných desek plošných spojů, desek čtyřbarevných obdélníků a dvou desek s velkými obdélníky.
9.jpg


Testování a zajištění dodávek po provedení forem a plošných spojů jsou dokončenyProjektové efekty:

10.jpg


3Cinno se specializuje na inovace přizpůsobitelných LED produktů a všestranných vynikajících služeb pro lepší obsluhu potřeb zákazníků.

Inovativní a profesionální LED dodavatel 3Cinno nabízí kreativní, inspirující a přizpůsobitelné LED produkty pro LED výrobní společnosti na všech zábavních trzích. Zvýrazňujeme přizpůsobení v naší integrační službě a sdílíme stejný cíl jako váš: zvýšit specifikaci LED displeje a osvětlení LED. Naše oddělení LED displeje a oddělení LED osvětlení spolupracují, aby vám sloužily ve vysokém profesionálním standardu s desetiletou zkušeností v oblasti LED průmyslu zábavy. Ať už je jakýkoli rozsah vašeho projektu může být, je vám bezproblémová podpora před, během a po prodeji. Dokonce i když se něco pokazí, netrvá dlouho.

Více informací o 3Cinno LED displeji nebo osvětlení naleznete na adrese 3Cinno na adrese www.3Cinno.com.

Vlastní řešení LED vytváří impozantní zážitky značky BRAND!

Spojit se s námi: color-facebook-48.png color-linkedin-48.png color-youtube-48.png


Dvojice:3Cinno LED osvětlení projektu---DMX flexibilní Strip pro centrální náměstí schodiště dekorace Další:3Cinno LED osvětlení projekt --- DMX tuhé pásky a DMX flexibilní pásky pro Adidas Shop Dekorace