3Cinno LED osvětlovací projekt --- F12 DMX LED modul pro zábavní park

- Sep 04, 2017-

IMG_3873.JPG


3Cinno se snaží zvýšit image značky a zkušenosti!

Modul LED F12 ​​DMX dokáže postupně měnit barvu, přeskočit, honit, tekoucí, zobrazovaný text, grafiku, animaci, video atd. LED diody jsou umístěny v injekční stříkačce a UV zářením je chráněno před UV zářením. DIP as Zdrojem osvětlení je ideální pro písmeno vnějšího kanálu a jasné osvětlení pro rozsáhlý panel se super jasem a živou barvou. Kryt je vyroben z vhodného flexibilního silikagelu, takže je vhodnější a stabilnější pro instalaci. můžete ji snadno vytáhnout nebo vytáhnout z otvoru. LED diody lze volně vyjímat. můžete ho lehce tlačit nebo vytáhnout z otvoru, který je vhodný pro instalaci a údržbu z důvodu rozumného návrhu. Pěkný exteriér s průhlednou barvou, nebo může být proveden s libovolnou barevnou shodou s vaší událostí.


Projektové efekty:

0107 Case.png


Související produkty:

Modul LED F12 ​​DMX


3Cinno se specializuje na inovace přizpůsobitelných LED produktů a všestranných vynikajících služeb pro lepší obsluhu potřeb zákazníků.


Inovativní a profesionální LED dodavatel 3Cinno nabízí kreativní, inspirující a přizpůsobitelné LED produkty pro LED výrobní společnosti na všech zábavních trzích. Zvýrazňujeme přizpůsobení v naší integrační službě a sdílíme stejný cíl jako váš: zvýšit specifikaci LED displeje a osvětlení LED. Naše oddělení LED displeje a oddělení LED osvětlení spolupracují, aby vám sloužily ve vysokém profesionálním standardu s desetiletou zkušeností v oblasti LED průmyslu zábavy. Ať už je jakýkoli rozsah vašeho projektu může být, existuje bezproblémová podpora pro vás před, během a po prodeji. Dokonce i když se něco pokazí, netrvá dlouho.


Více informací o 3Cinno LED displeji nebo osvětlení naleznete na adrese 3Cinno na adrese www.3Cinno.com.


Vlastní řešení LED vytváří impozantní zážitky značky BRAND!

Spojit se s námi: color-facebook-48.png color-linkedin-48.png color-youtube-48.png


Dvojice:3Cinno LED osvětlení projektu---DMX hliníkové Bar pro osvětlení Další:3Cinno LED osvětlení projektu---DMX svislé trubice pro noční klubové osvětlení