3Cinno LED osvětlení projektu---50mm DMX Square LED Pixel vnitřní pro klub

- Sep 19, 2017-

QQ图片20160815112354.jpg


3Cinno se snažit zlepšit image vaší značky a zkušenosti!


Pixel LED DMX náměstípřijmout super svítivá někdy světlo LED světelných zdrojů, hliníkový rám s dobré vedení tepla. Okamžitý start bez blikání, žádné hučení. Žádné elektrické vlny, importované rozptyl světla materiál, rtuť a olovo zdarma náměstí led stropní světlo. Vynikající odvod struktura, dlouhá životnost, normálního používání může dosáhnout více než 50, 000hours. To lze provést, skoky, běh voda, honí, skenování, dopis psaní účinky pravidelně. Každý může být individuálně adresovatelné. Pomocí konstantního proudu řídit, nízké provozní napětí, bezpečné a spolehlivé. Nízká spotřeba energie, dobré barevné sytosti. Mohou být různých barev a různého jasu. Kombinují výhody bezpečnosti, úspory energie, dlouhá životnost, nízké ztráty a snadné údržby, atd. Snadná instalace, ne potřebovat šrouby pro instalaci. Jeden pixel LED je rozbité, to nebude mít vliv ostatních LED pixelů. Led pixelu můžete nainstalovat do všech obrazců. S hliníkovými panelu nebo ne. Je to doplněk pro lineární světelný zdroj a reflektorové, krásný tvar, z nichž by mohl splnit požadavky fyzický návrh pro bodový, čárový a letadlo.


Efekty projektu:

QQ图片20160815112344.jpg

QQ图片20160815112349.jpg

QQ图片20160815112358.jpg

工程图.jpg


Související produkty:

Pixel LED DMX náměstí


3Cinno se specializuje na inovace přizpůsobitelné LED produkty a všestranné služby pro potřeby lépe sloužit zákazníků.

 

Inovativní a profesionální 3Cinno dodavatel LED nabízí kreativní, inspirativní a přizpůsobitelné LED produkty pro LED výrobní společnosti ve všech zábavních trhů. Jsme zvýraznit přizpůsobení v naší službě integrace sdílení stejný cíl jako vy: LED displej a LED osvětlení speciál. Naše LED displej a LED osvětlení oddělení pracovat společně sloužit vám v vysoké odborné úrovně s desetiletou zkušenost v zábavním průmyslu LED. Ať už by mohlo být rozsah projektu, je pro vás bezproblémovou podporu před, během a po prodeji. I když se něco stane, nebude to trvat dlouho.

 

Další informace o 3Cinno LED zobrazení nebo osvětlení, navštivte 3Cinno nawww.3Cinno.com.

 

Vlastní LED řešení vytváří působivé značky zážitky!

Spojte se s námi:color-facebook-48.pngcolor-linkedin-48.pngcolor-youtube-48.png


Dvojice:3Cinno LED osvětlení projektu---DMX svislé trubice pro noční klubové osvětlení Další:3Cinno LED osvětlení projektu---vločka DMX osvětlení do zábavního parku