3Cinno LED osvětlení projektu---vločka DMX osvětlení do zábavního parku

- Sep 11, 2017-

IMG_3305.JPG


3Cinno se snažit zlepšit image vaší značky a zkušenosti!

 

DMX vločka je nádherné dekorace na Vánoce, Halloween, nový rok, den svatého Valentýna a jakýkoliv festival, zdobení své strany s krásnou lehkých řetězců, obohacuje prázdninové náladě s barvami. S mikropočítač to nám může dát různé efekty. Široká škála využití může být další dobrou možností volby. Jeho nepromokavé funkce umožňují jeho instalaci vnitřních i venkovních. Elegantní design, vynikající kvalitu a vysokému řemeslnému umu. Nízkou energetickou spotřebu a výstup, bezpečné pro dojemné. Vlastní barvy a velikosti jsou k dispozici. Jednoduchá instalace, snadná údržba. Nejlepší volba pro zdobení na festivalech aby romantický a rekreační atmosféra.

 

 

Efekty projektu:

IMG_3307.JPG

IMG_3310.JPG

IMG_3306.JPG

IMG_3304.JPG


3Cinno se specializuje na inovace přizpůsobitelné LED produkty a všestranné služby pro potřeby lépe sloužit zákazníků.


Inovativní a profesionální 3Cinno dodavatel LED nabízí kreativní, inspirativní a přizpůsobitelné LED produkty pro LED výrobní společnosti ve všech zábavních trhů. Jsme zvýraznit přizpůsobení v naší službě integrace sdílení stejný cíl jako vy: LED displej a LED osvětlení speciál. Naše LED displej a LED osvětlení oddělení pracovat společně sloužit vám v vysoké odborné úrovně s desetiletou zkušenost v zábavním průmyslu LED. Ať už by mohlo být rozsah projektu, je pro vás bezproblémovou podporu před, během a po prodeji. I když se něco stane, nebude to trvat dlouho.


Další informace o 3Cinno LED zobrazení nebo osvětlení, navštivte 3Cinno nawww.3Cinno.com.


Vlastní LED řešení vytváří působivé značky zážitky!

Spojte se s námi:color-facebook-48.pngcolor-linkedin-48.pngcolor-youtube-48.png


Dvojice:3Cinno LED osvětlení projektu---50mm DMX Square LED Pixel vnitřní pro klub Další:3Cinno LED osvětlení projektu---F12 DMX LED modul pro Barová dekorace