3Cinno LED osvětlení projektu---DMX svislé trubice pro noční klub stropní dekorace

- Aug 28, 2017-

DMX 3D V-Tube


3Cinno se snažit zlepšit image vaší značky a zkušenosti!


Dvojité oboustranné světelné efekty lze vidět z úhlu 360 stupňů. Transparentní difuzor make světlo mnohem jasné a čisté, můžete nastavit ji pro různé design zdobí vaše události. Konstantní proud ovladače je uvnitř lampy, ujistěte se, že to může fungovat v některých proud, který přispívá hodně chránit životnost lampy. Šetrné k životnímu prostředí, žádné ostrém a bzučení, bez blikání, žádné ultrafialové a infračervené záření.DMX 3D V-trubkaje skvělý nápad na základě aktuálního světla kape, ale je to zcela odlišná. Každý LED je individuálně nastavitelnou a poskytuje 360stupňový výhled světla. Tenký design trubice světlo poskytuje největší flexibilitu použití a instalaci, konektory poskytuje mimořádně Snadná instalace.

 

Výkres koncepce:

DMX 3D V-TubeDMX 3D V-TubeDMX 3D V-TubeDMX 3D V-Tube

 

 

Dopady projektu:

DMX 3D V-TubeDMX 3D V-TubeDMX 3D V-TubeDMX 3D V-Tube


Zobrazení vlastní efekty s vysokou působivost a vynikající jas.

F12 DMX LED modul: 450 ks / DC 5V


Související produkty:

DMX 3D V-trubka


3Cinno se specializuje na inovace přizpůsobitelné LED produkty a všestranné služby pro potřeby lépe sloužit zákazníků.


Inovativní a profesionální 3Cinno dodavatel LED nabízí kreativní, inspirativní a přizpůsobitelné LED produkty pro LED výrobní společnosti ve všech zábavních trhů. Jsme zvýraznit přizpůsobení v naší službě integrace sdílení stejný cíl jako vy: LED displej a LED osvětlení speciál. Naše LED displej a LED osvětlení oddělení pracovat společně sloužit vám v vysoké odborné úrovně s desetiletou zkušenost v zábavním průmyslu LED. Ať už by mohlo být rozsah projektu, je pro vás bezproblémovou podporu před, během a po prodeji. I když se něco stane, nebude to trvat dlouho.


Další informace o 3Cinno LED zobrazení nebo osvětlení, navštivte 3Cinno nawww.3Cinno.com.


Vlastní LED řešení vytváří působivé značky zážitky!

Spojte se s námi:color-facebook-48.pngcolor-linkedin-48.pngcolor-youtube-48.png


Dvojice:3Cinno LED osvětlení projektu---DMX hliníkový pruh pro fasádní Hotel RITZ Další:3Cinno's LED Nová zpráva o vydání produktu: DMX 3D Milky X-Vtube