Projekt architektonického osvětlení 3Cinno

- Dec 25, 2017-

5.png

Společnost 3Cinno informuje o naplnění mnohem diskutovanějšího oslňujícího projektu DMX 3D Milky V-Tube, načrtnutém a představeném v budově v Harbour Road v Wanchai.


Osvětlovací zařízení tohoto rozhodnutí bylo 50-watt RGB LED venkovní světla, které jsou řízeny DMX byly určeny pro podnikání, aby se různorodý vzhled umýt proti konstrukční ocelové tyče budovy.


"Jsme spokojeni s tím, že naše imaginativní svítidla s LED diodami byly vybrány pro použití v tomto podniku. Snažíme se načrtnout a dodávat věci, které jsou užitečné a půjčují se k dosažení estetických standardů módních módů," říká manažer Antonio.

Budova, která se nachází v přístavní ulici v Wanchai, je složena z návrháře jake + Associates. Nová oblast se nachází nevýznamné čtverce daleko od budovy, která se nachází v Harbour Road v Wanchai. Budova zdůrazňuje 2 000 čtverečních stop v přízemí obchodního prostoru v kombinaci s celém druhém patře budovy o celkové ploše 10 000 čtverečních stop. Podnik bude sdružovat stávající struktury s jinou nemovitostí o rozloze 27.077 čtverečních metrů, včetně vnějšího okenního skla.

8.jpg

Související produkty:

DMX 3D mléčná V-trubka


3Cinno se specializuje na inovace přizpůsobitelných LED produktů a všestranných vynikajících služeb pro lepší obsluhu potřeb zákazníků.

Inovativní a profesionální LED dodavatel 3Cinno nabízí kreativní, inspirující a přizpůsobitelné LED produkty pro LED výrobní společnosti na všech zábavních trzích. Zvýrazňujeme přizpůsobení v naší integrační službě a sdílíme stejný cíl jako váš: zvýšit specifikaci LED displeje a osvětlení LED. Naše oddělení LED displeje a oddělení LED osvětlení spolupracují, aby vám sloužily ve vysokém profesionálním standardu s desetiletou zkušeností v oblasti LED průmyslu zábavy. Ať už je jakýkoli rozsah vašeho projektu může být, je vám bezproblémová podpora před, během a po prodeji. Dokonce i když se něco pokazí, netrvá dlouho.

Více informací o 3Cinno LED displeji nebo osvětlení naleznete na adrese 3Cinno na adrese www.3Cinno.com.

Vlastní řešení LED vytváří impozantní zážitky značky BRAND!

Spojit se s námi: color-facebook-48.png color-linkedin-48.png color-youtube-48.png


Dvojice:3Cinno LED osvětlovací projekt --- LED Flexi oka pro osvětlení scény Další:3Cinno LED osvětlení projektu---DMX hliníkové Bar pro osvětlení