Vlastní nastavení

Pro prezentaci, nebo událost nebo zábavní centrum, které potřebuje barvu je velká šance, že bude najdete maloseriová výroba je složité a komplexní část. Zejména pokud jde o složité způsoby nastavení a rozebrat a také připojení díky hlavu závrať.

Dalo by se říct, že tyto produkty osvětlení jsou vysoké náklady na údržbu a vždy přinést potíže; ale mohl také říct, je to právě síla mají: flexibilita. Jako důležitou součást naší integrace služby přizpůsobení umožňuje využít to.

Jeden mýtus o přizpůsobení...

Přizpůsobení může být skličující vyhlídky pro mnohé z vás, protože si myslíte, že to trvá hodně času procházejí technické detaily a také náklady.

Ale to se děje jen když přizpůsobení je založena na nedostatek odborných znalostí a rip-off.

Obejít tradiční kanály, nabízející profesionální technickou podporu a zapojení se zákazníky přímo, jsme schopni dodat vlastní služba, která vás bude neuvěřitelné.

Vlastní nastavení služby upozorňuje

-Modifikace výrobků
Zábava LED osvětlení položek dostupných na trhu se může hodit pro výrobu osvětlení; ale nebude to vždy takový maloseriová výroba má zvláštní potřeby. Faktem je, že žádné dva pořady jsou stejné a pravděpodobně očekávají, že různé příchutě i stejné položky osvětlení.

Vlastní nastavení umožňuje upravit předdefinované osvětlení produktů pro konkrétní požadavek. Můžete si vlastní délka, vlastní difuzor, vlastní vodotěsné metody nebo více možných řešení. Věříme, že i malá změna na původní výrobek může něco změnit.

 - Zbrusu nový koncept osvětlení
Nemůžete-li najít položku dostatečného osvětlení, splňující vaše produkce mezi tolika stávajících možností; Pokud jste se inspiroval jedním z nich a vytvářet zcela nové osvětlení nápad; Chceme vám nabídnout alternativu k jej upravit.

Inovativní myšlenka může vztahovat pouze na konkrétní výroby na začátku. Ale tam může být šance, že se otevře úplně nový trh kvůli tomu. Jakmile k tomu dojde, musíte získat úvěr, kterou si zasloužíte. Slibujeme, že nikdy vám to chybí. Chceme s vámi spolupracovat a projít cokoliv na legitimní proces. Poskytneme vám Původní nápad ochranu a vytvořit partnerství MuProjec přínos.

-Balíček řešení vlastní osvětlení

Kromě použití přizpůsobení pro určité produkty, dodáváme také balíček vlastní řešení. Založený na našich odborných znalostí a pochopení vašich potřeb zajistíme vše, co potřebujete v projektu se dá zařídit. Od flash design nebo 3D projekce, výběr produktů, poprodejní podporu je služba integrace na míru vám celý balíček jít.