Artnet Uzel Artnet Do DMX Controller DMX rozhraní Artnet DMX Artnet DMX Rozhraní DMX Do Artnet Light Controller DMX uzel Artnet Controller Artnet Do DMX rozhraní

Artnet Uzel Artnet Do DMX Controller DMX rozhraní Artnet DMX Artnet DMX Rozhraní DMX Do Artnet Light Controller DMX uzel Artnet Controller Artnet Do DMX rozhraní

Artnet Node Artnet do DMX Controller DMX rozhraní Artnet DMX Artnet DMX rozhraní DMX do Artnet Light Controller DMX Node Artnet Controller Artnet do DMX rozhraní je určen k přeměně dat Artnet z Ethernet sítě na DMX512, který je navržen pro velké projekty s vysokou hustotou. ..

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Artnet Node Artnet do DMX Controller DMX rozhraní Artnet DMX Artnet DMX rozhraní DMX k Artnet Light Controller DMX uzel Artnet Controller Artnet k DMX rozhraní je určen pro konverzi dat Artnet z Ethernet sítě do DMX512, která je určena pro velké projekty s pixely s vysokou hustotou světlo, jako jsou panelová světla, konturová svítilna konstrukce atd. Díky vestavěnému rozhraní pro nastavení WEB serveru je snadné ovládání.

dmx to artnet 


FAQ:

1. Jaké typy ovladačů artnet máte?

2/4/8/16 k dispozici.

2. Jaký software má být použit?

Naší řadič je Standard Artnet to DMX Controller, je kompatibilní s jakýmkoliv softwarovým softwarem, jako je madrix, madmapper, MA, AI a tak dále.

3. Jak používat DMX Artnet Controller?

Přístup k různým nastavením a informacím řídicí jednotky můžete využívat pomocí rozhraní pro konfiguraci webu

Krok1) Připojte řadič a počítač do stejné sítě.

Krok2) Otevřete webový prohlížeč a zadejte adresu IP řadiče.

Krok3) Spustí se webové konfigurační rozhraní.


3Cinno Group je jedním z nejkvalitnějších uměleckých uzlů v Číně artnet k dmx řadičům dmx rozhraní artnet dmx artnet dmx rozhraní dmx k artnet kontroleru světla dmx uzlu artnet controller artnet k výrobcům a dodavatelům rozhraní dmx jsme vždy k dispozici.

Dvojice:LED bodové světlo DMX512 Pixel LED světla RGB Pixel světla Flexibilní LED Dot Další:Ne

Dotaz