O nás

Prohlášení o mandátu mise

3Cinno osvětlení byla založena s revoluční cíle: být integrovaný dodavatelem produktů kreativní, inspirativní a přizpůsobitelné LED osvětlení pro osvětlení výrobní společnosti ve všech zábavních trhů. Jsme zvýraznit přizpůsobení v naší integrace služby, sdílení stejný cíl jako vy: vyrobit speciální osvětlení.

K osvětlení impozantní část pořadu, nebo jednoduše vyrobit speciální osvětlení Ukázat, není nijak snadný úkol pro každý produkční společnost osvětlení, který tvrdí, že poskytují výjimečný vizuální zážitek. Proč to je? Světelný zdroj, můžete čerpat inspiraci od je příliš těžké najít nebo příliš tvrdohlavá změnit. Tak jak můžete skutečně získat speciální prvky když všichni kolem vás řekne totéž, ale nic?

Začali jsme 3Cinno osvětlení oddělení vám nabídnout řešení.

Rozvíjíme nejen kreativní, všestranný a většinou DMX bázi osvětlení; důležitější, nabízíme vlastní řešení.

Věříme, že i malá změna na původní výrobek může něco změnit. Rovněž se domníváme, že dobré osvětlení výrobek má nejen vysoké standardní jakosti, to musí být ten, který nejvíce inspiruje lidi.

Přizpůsobení umožňuje změnu, pomáhá přizpůsobit změnu a dokonce i nabízí příležitost vést změnit v zábavním LED osvětlení průmyslu.

Máme v úmyslu zapojit se do této zvláštní služby, dále inspirovat a pomůže vám získat úvěr, kterou si zasloužíte.

Kromě vlastního řešení výrobkůintegrace služby je také přizpůsoben vyrobené sloužit vám v nejlepším způsobem. Každý zákazník má jedinečnost. Jsme si všimli, respektovat a zacházet s vlastní servisní balíček, ale na stejném principu: nikdy vám neunikne.


Funkce integrace služby

Revoluční integrace

Deset let zkušeností v průmyslu zábavy LED umožňuje nám vědět jednu důležitou skutečnost: LED zobrazení a osvětlení jsou úzce spojeny, zejména pokud jde o aplikaci. V 3Cinno osvětlení oddělení najdete inspirativní a přizpůsobitelné osvětlení předmětů, pohodlně, 3Cinno Display oddělení vám poskytne stejné kvalitní LED displej produkty. Naše dvě divize LED společně sloužit v vysoké profesionální úrovni.

Vlastní nastavení

Přizpůsobení je tvůrčí způsob, jak se vaše osvětlení zvláštní.

Pokud jste hotovi s nedokonalost výrobku;

Pokud jste vášnivý o světelný design jako žádný jiný;

Pokud jste hrdí na svou kreativitu a doufat, že nové osvětlení změny vést a inspirovat další;

Chceme být továrna snů. Továrna, která dělá produkce a propagace. Dostanete úvěr, si zaslouží za otevření zcela nový trh inovativních myšlenek.

Kontrola kvality

Jednou z našich metod k vývoji nových výrobků je odebírat zboží od výrobců jsme vědět a partnery můžeme důvěřovat, protože jsme vždy udržet oči otevřené pro nové prvky, jako vy. Zváží nás pochůzky a proveďte kontrolu kvality. To není jen proto, že známe výrobní fakta zde na tomto trhu jako naší ruky, je ještě důležitější, je to také proto, že partnerství mezi námi je založena na důvěře.

VIP servis

Zasloužíš si naši léčbu bílá rukavička. Ať už by mohlo být rozsah projektu, je pro vás bezproblémovou podporu před, během a po prodeji. I v případě, že se něco pokazí, nebude to trvat dlouho.

Celý balíček jít

Co dostanete od nás bude balíček řešení. Ať používáte v kit, vyrábíme věci vám jej bez problémů použít.

Čas vědomé

Neexistuje nic takového jako čas, nikdy nebyl a nikdy nebude. Jsme lidé čas vědomé. Služba pro vás bude rychlé, čisté a nikdy neuteče.


Základní hodnota

Nebojíme se, kdo jsme, protože jsme odvážní začít změnu a cestu méně cestoval.

Neváháme to, co věříme, je skvělé, protože jsme přesvědčeni, aby přizpůsobení dále a něco změnit.

My se jim ani nedivím, jestli je to ideální čas začít, protože jsme se soustředili vytvořit inovativní integrace služby, která vyhraje váš potlesk.

Integrovaná skupina 3Cinno stále být důvěryhodným partnerem.